O firmie

Przedsiębiorstwo  PROGES Sp. z o.o. prowadzi aktywną działalność w dziedzinie eksportu różnego rodzaju produktów z obszaru Unii Europejskiej od 2008 roku. Firma specjalizuje się w dostawach szerokiego asortymentu artykułów i surowców dla przemysłu spożywczego. W swojej działalności PROGES ściśle współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi  dostawcami i partnerami. Naszymi aktywami są nasi ludzie – kompetentny zespół pracowników, bogate doświadczenia z wieloletniej działalności na rynkach UE, umowy zwierane bezpośrednio między producentami i firmami handlowymi, ścisłe kontakty z solidnymi dostawcami oraz wysokoefektywne rozwiązania w zakresie logistyki transportowej.

STRATEGIA FIRMY

Misją firmy jest promowanie oraz ugruntowanie pozycji przedsiębiorstwa cieszącego się opinią rzetelnego, solidnego i wiarygodnego kontrahenta i partnera biznesowego.
Główne cele firmy to:
— przedstawienie oferty produktów i usług najwyższej jakości,
— rzetelna i sumienna realizacja każdego zamówienia/zlecenia,
— optymalizacja kosztów Klienta,
— stworzenie grupy zadowolonych i lojalnych Klientów,
— podejmowanie działań służących osiągnięciu profesjonalizmu obsługi Klienta.
Naszą wizją jest to, jak chcemy być postrzegani. Zatem jest nią wszystko to, co staramy się osiągnąć i to, co robimy na co dzień.
W realizacji misji, wizji i celów firmy wybraliśmy strategię najwyższej jakości i niezawodności. W oparciu o tę strategię dążymy do wzrostu naszej ekspansji oraz osiągnięcia przewagi konkurencyjnej zarówno na rynku lokalnym, jak i zagranicznym.

NIGDY NIE ZAPOMINAMY O TYM, ŻE FIRMY CENIONE SĄ NAJBARDZIEJ ZA ZAUFANIE,
JAKIM OBDARZAJĄ JE KONTRAHENCI I PARTNERZY BIZNESOWI.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!